pet shop Kedi maması Köpek maması
DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 1574327-0,54%
İstanbul
13°

AÇIK

13:23

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Futbol: Spor Toto 1. Lig
1234 okunma

Futbol: Spor Toto 1. Lig

ABONE OL
Mart 27, 2023 19:55
Futbol: Spor Toto 1. Lig
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Spor Toto 1. Lig’de 31, 32, 33, 34 ve 35. hafta maçlarının programı belli oldu.Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, müsabakaların programı şöyle: 31. hafta7 Nisan Cuma: 16.00 Tuzlaspor-Altaş Denizlispor (Sancaktepe 15 Temmuz)20.30 Dyorex Boluspor-Bodrumspor (Bolu Atatürk)20.30 Göztepe-Yılport Samsunspor (Gürsel Aksel)8 Nisan Cumartesi: 16.00 Sakaryaspor-Manisa FK (Yeni Sakarya Atatürk)20.30 Altınordu-Eyüpspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)9 Nisan Pazar: 16.00 Beyçimento Bandırmaspor-Altay (Bandırma 17 Eylül)20.30 Erzurumspor FK-Çaykur Rizespor (Stadı açıklanmadı)32. hafta11 Nisan Salı: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Göztepe (Aktepe)16.00 Bodrumspor-Pendikspor (Bodrum İlçe)20.30 Yılport Samsunspor-Tuzlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)12 Nisan Çarşamba: 16.00 Manisa FK-Beyçimento Bandırmaspor (Mümin Özkasap)20.30 Eyüpspor-Gençlerbirliği (Eyüp)13 Nisan Perşembe: 16.00 Çaykur Rizespor-Sakaryaspor (Çaykur Didi)20.30 Altay-Altınordu (Alsancak Mustafa Denizli)33. hafta15 Nisan Cumartesi: 16.00 Tuzlaspor-Bodrumspor (Sancaktepe 15 Temmuz)20.30 Altaş Denizlispor-Ankara Keçiörengücü (Denizli Atatürk)16 Nisan Pazar: 16.00 Erzurumspor FK-Manisa FK (Stadı açıklanmadı)20.30 Göztepe-Eyüpspor (Gürsel Aksel)17 Nisan Pazartesi: 16.00 Beyçimento Bandırmaspor-Sakaryaspor (Bandırma 17 Eylül)20.30 Gençlerbirliği-Altay (Eryaman)20.30 Dyorex Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)34. hafta22 Nisan Cumartesi: 19.00 Eyüpspor-Pendikspor (Eyüp)23 Nisan Pazar: 13.30 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi)13.30 Bodrumspor-Altaş Denizlispor (Bodrum İlçe)16.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)19.00 Altay-Göztepe (Alsancak Mustafa Denizli)24 Nisan Pazartesi: 16.00 Manisa FK-Altınordu (Mümin Özkasap)16.00 Beyçimento Bandırmaspor-Erzurumspor FK (Bandırma 17 Eylül)20.00 Sakaryaspor-Dyorex Boluspor (Yeni Sakarya Atatürk)35. hafta28 Nisan Cuma: 20.00 Gençlerbirliği-Bodrumspor (Eryaman)29 Nisan Cumaresi: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Manisa FK (Aktepe)16.00 Tuzlaspor-Eyüpspor (Sancaktepe 15 Temmuz)19.00 Pendikspor-Çaykur Rizespor (Pendik)30 Nisan Pazar: 13.30 Dyorex Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)16.00 Altınordu-Beyçimento Bandırmaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)19.00 Altaş Denizlispor-Yılport Samsunspor (Denizli Atatürk)1 Mayıs Pazartesi: 20.00 Erzurumspor FK-Sakaryaspor (Stadı açıklanmadı)Kaynak: AA / Spor Mustafa Kemal Atatürk Futbol Spor Spor Haberler

Yazar

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.